line

ZSU

karmy

 

USPP

Ukrainian English French German Italian Russian

Всі роботи на об’єктах житлового сектору в сел. Нафтовиків повинні бути виконані у визначені терміни

24055Голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський та голова районної ради Олександр Літвінов, з метою контролю за проведенням аварійно-відновлювальних робіт, побували на об’єктах житлового сектору в сел. Нафтовиків.

 

 

Детальніше...

Олімпія готується до відкриття першої табірної зміни

24051nДо закінчення підходить навчальний рік і у школярів розпочнуться літні канікули. Тому сьогодні особлива увага приділяється питанню підготовки до літньої оздоровчої кампанії в Балаклійському районі.

 

 

 

Детальніше...

Юлія Світлична обговорила з главою Представництва НАТО в Україні проекти, що реалізуються в Харкові

25052017jpgСитуація у сфері безпеки регіону, міжнародне співробітництво, впровадження реформ і допомога фахівців НАТО в ліквідації наслідків НС у Балаклійському районі - ось короткий список питань, які порушили в ході зустрічі Юлія Світлична й Александер Вінніков.

 

 

Детальніше...

Питання дотримання рівня мінімальної заробітної плати знаходиться на особливому контролі керівництва району

2IMG 3553Сьогодні заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк, у режимі відео конференції, повів обласне засідання робочої групи з питань підвищення мінімальної заробітної плати, рівня оплати праці та легалізації зайнятості. Засідання проходило за участі заступника голови Балаклійської районної державної адміністрації Валентини Панасенко.

Детальніше...

Ми в вас віримо!

IMG 3486Цими словами учнів одинадцятих класів проводжали вчителі на зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури, яке сьогодні проходить на базі Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни, Балаклійських ЗОШ № 2 та № 6 і Балаклійського навчально-виховного комплексу.

 

Детальніше...

Харківщина очолила рейтинг соціально-економічного розвитку областей України

reytungКабінет міністрів України опублікував дані моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів за 2016 рік. Наша область посіла перше місце серед інших областей України та друге - після міста Київ.

 

 

 

Детальніше...

До уваги населення

У зв'язку з закриттям мосту на автомобільній дорозі "Андріївка-Курган-Мілова", рух автобусів на приміських маршрутах "Балаклія (АС) - Донець" та "Донець - ст. Шебелинка" буде здійснюватися згідно з графіком з пересадкою пасажирів біля мосту в іншій автобус.

Рух автобуса на міжміському маршруті "Балаклія - Харків" буде здійснюватись через села Мілова, П'ятигірське та смт Донець.

 

Перевізник ТОВ "АВТО-ОВІ"

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal