line

ZSU

karmy

bezviz

 

USPP

Ukrainian English French German Italian Russian

З подякою за нелегку, відповідальну і почесну працю

IMG 1591Сьогодні слова вдячності ми говоримо людям на яких лежить велика відповідальність за життєдіяльність району. Ці люди роблять все можливе, щоб відбудувати Балаклійщину після страшної трагедії 23 березня, які щоденно опікуються питаннями освіти, охорони здоров'я, соціального та промислового розвитку нашого краю, на плечах яких лежить організація культурних та спортивних заходів, на плечах яких, в цілому, лежить відповідальність за соціально-економічний розвиток району. Це працівники державної служби.

Детальніше...

Сьогодні відбулося районне свято вшанування випускників-медалісті та обдарованої молоді, яке проходило у великій залі райдержадміністрації

IMG 1409Справжнім інтелектуальним багатством нашого краю стали тринадцять медалістів, які здобули 7 золотих та 6 срібних медалей, переможці обласного етапу учнівських предметних олімпіад, якими стали 31 учень району.

 

 

 

Детальніше...

Коментар голови облдержадміністрації Юліії Світличної з нагоди Дня державної служби України

svitllЩиро вітаю всіх колег із професійним святом! Сьогодні рівень відповідальності всіх держслужбовців перед суспільством і країною є чи не найвищим за всю історію нашої держави. Маємо разом втілювати в життя реформи, на які Україна чекала чверть сторіччя своєї історії. Незважаючи на всі внутрішні й зовнішні виклики, реалізовувати проекти розвитку в усіх сферах життя. Маємо постійно самовдосконалюватися й відповідати запиту суспільства.

В органах влади повинні працювати розумні, активні, професійні та патріотичні люди. Упевнена, що саме такі держслужбовці є двигуном створення сучасної влади нової якості

   Шановні колеги! Бажаю вам сил та наснаги, енергії й міцного здоров’я, успіхів у вашій роботі на благо нашої держави!

 

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична

 

Юлія Світлична зустрілася з найрозумнішими учнями Харківщини

230617oda 22 червня голова ХОДА поспілкувалася з переможцями та учасниками Всеукраїнських учнівських олімпіад з різних предметів, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, а також призерами різноманітних інтелектуальних змагань і конкурсів.

 

Детальніше...

Голова ХОДА взяла участь в обговоренні заходів щодо протидії лісовим пожежам

oda 622 червня під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Захід проходив у режимі відеоконференції.

 

Детальніше...

На шляху плідної співпраці Балаклійського району з Харківською обласною федерацією футболу

220617222 червня в приміщенні Балаклійської районної державної адміністрації відбулась робоча зустріч голови районної державної адміністрації Степана Масельського та першого заступника голови Харківської обласної федерації футболу Анатолія Біденка.

 

 

Детальніше...

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal