line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Сільгосппідприємства мають докласти максимум зусиль для збору та збереження цьогорічного врожаю. Віктор Янукович


Про це Президент України Віктор Янукович сказав під час зустрічі в Криму з головою Харківської обласної державної адміністрації Михайлом Добкіним.

 

«Президент акцентував увагу на тому, що необхідно докласти максимум зусиль для збереження врожаю. Це дасть нам можливість цього року поставити більше зерна, ніж у попередні роки, на міжнародний ринок і ще більше піднести авторитет України у цьому питанні», - сказав Михайло Добкін.

За його словами, мова йде про допомогу великих агропідприємств з новітньою технікою невеликим господарствам, які не до кінця укомплектовані. Президент наголосив на тому, щоб штаби, які створені у кожному районі, оперативно допомагали тією технікою, яка вже відпрацювала в одних господарствах, зібрати врожай у інших, - сказав Михайло Добкін.

 

Говорячи про хід збору зернових у Харківській області, він зазначив, що регіон цього року має рекордний врожай озимих. «Це дає нам можливість сподіватися, що Харківська область зробить гідний внесок у сховища України за результатами збиральної кампанії 2013 року», - наголосив Михайло Добкін.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь