line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

 

Ukrainian English French German Italian Russian

Про нове в антикорупційному законодавстві

IMG 3377
В приміщенні райдержадміністрації голова райдержадміністрації Столбовий І.М. за участі заступника голови райдержадміністрації Верещаки О.І., заступника керівника апарату райдержадміністрації, начальника організаційного відділу Холодного С.І. провів нараду – навчання з державними службовцями апарату та інших структурних підрозділів райдержадміністрації.


Про внесенні зміни до деяких законодавчих актів України щодо реалізації державної антикорупційної політики інформував головний спеціаліст відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної мобілізаційної, режимно-секретної роботи та з питань запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Мельник Є.І.

 

У своєму виступі Мельник Є.І. доповів присутнім, що ключовою ознакою сучасної ситуації щодо боротьби з корупцією в Україні є започаткування у 2010-2011 роках процесу реформування вітчизняного антикорупційного законодавства, зокрема прийняття Законів України "Про засади запобігання і протидії корупції", "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення". Антикорупційну спрямованість мають здійснені судова, податкова, адміністративна реформи, започаткована реформа кримінального судочинства, вдосконалені механізми доступу громадян до публічної інформації та отримання безоплатної правової допомоги.


IMG 3373
Успішна протидія корупції можлива за умови наявності таких
складових: належного антикорупційного законодавства, ефективного його застосування відповідними органами державної влади і органами місцевого самоврядування, координації їх діяльності; ефективної системи протидії корупції в усіх сферах діяльності органів державної влади і органів місцевого самоврядування та на всіх рівнях; відкритості та інформованості громадськості про здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції; взаємодії об'єднань громадян з органами державної влади і органами місцевого самоврядування у сфері формування та реалізації державної антикорупційної політики, підтримки антикорупційних заходів держави громадянським суспільством.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь