line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

На Балаклійщині пройшли заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

IMG 895615 лютого – особлива дата для всіх українців. Цього дня Україна вшановує пам’ять учасників бойових на території інших держав. Чимало українців загинули на чужій землі, виконуючи свій інтернаціональний обов’язок.

 

 

 

   За багаторічною традицією біля меморіалу “Загиблим балаклійцям в Афганістані” в м. Балаклія відбувся мітинг та урочиста церемонія покладання квітів.

   Віддати глибоку шану всім, хто брав участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави прийшли голова райдержадміністрації Масельський С.І., голова районної ради Літвінов О.М., міський голова Столбовий І.М., голова районної Спілки ветеранів Афганістану Брачков С.І., учасники бойових дій на території інших держав та члени їх родин, військовослужбовці, учнівська молодь та громадськість.

   Виступаючи перед учасниками мітингу голова райдержадміністрації Степан Масельський зазначив: “Наші земляки приймали участь у 16 військових конфліктах на території іноземних держав та найбільше молодих життів забрала війна в Афганістані. Протягом майже десяти років через пекло цієї війни пройшло близько 160 тисяч українських воїнів, з них 444 балаклійця. Жорстока війна стала важким випробуванням і трагедією для тих, хто безпосередньо знаходився на Афганській землі так і тих, хто чекав вдома повернення своїх рідних. Щоправда не всім воїнам судилося повернутись на рідну землю. Низький уклін їх рідним і близьким. Саме Ви – воїни-інтернаціоналісти дивились на війну своїми очима, бачили кров і біль, горе і страждання. На вашу долю випали тяжкі випробування, але ж незважаючи ні на що, Ви з честю виконали військовий обов’язок. Виявлені Вами стійкість і мужність - кращий приклад служіння Батьківщині. Від щирого серця бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості у завтрашньому дні, добра та мирного неба над головою!”.

   На завершення урочистого мітингу присутні хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку вшанували пам’ять воїнів, загиблих у Афганській війни та інших локальних конфліктах. Ноти особливої духовності в захід привнесла церемонія запалення “Факелу пам’яті”, який член районної Спілки ветеранів Афганістану передав учням Балаклійського ліцею, на знак увічнення пам’яті всіх тих, хто віддав своє життя заради миру і спокою у світі.

   Продовжився цикл районних заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав тематичним концертом в районному Будинку культури.

*                                       *                                       *

   За активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у військово- патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Подякою голови Балаклійської районної державної адміністрації та голови Балаклійської районної ради відзначені учасники бойових дій:

Башкатов Василь Миколайович

Денисенко Юрій Миколайович

Капустянський Олександр Григорович

Коробка Андрій Юрійович

Коскін Павло Олександрович

Красило Валерій Іванович

Онацький Максим Олексійович

Шаповал Василь Петрович

Шовчко Дмитро Іванович

IMG 8814IMG 8834IMG 8841IMG 8899IMG 8933IMG 8860


 

 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь