line

ZSU

karmy

 

USPP

Ukrainian English French German Italian Russian

ОГОЛОШЕННЯ!

Бланк заяви на призначення житлової субсидії та декларації, інструкція по їх заповненню

 

_________________________________________
(найменування структурного підрозділу
_________________________________________
з питань соціального захисту населення)

 

ЗАЯВА
про призначення житлової субсидії

 

Від ___________________________________________________________________________
                                                                                            (прізвище, ім'я, по батькові)
зареєстроване (для орендарів - фактичне) місце проживання: __________________________
контактний телефон _______________________ паспорт: серія _____ № ________________ ___________________________________________________________ ___ __________ ___ р.
(ким і коли виданий)
реєстраційний номер облікової картки платника податків ___________________________
(крім осіб, які мають відмітку у паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта)

 

Прошу призначити субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива (необхідне підкреслити).

 

Відомості про житлово-комунальні послуги, якими користуються особи, які зареєстровані (фактично проживають) у житловому приміщенні/будинку

 

Вид послуги

Номер особового рахунка

Найменування організації, що надає послуги

Примітки

Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

     

Газопостачання

     

Централізоване постачання холодної води

     

Централізоване постачання гарячої води

     

Водовідведення

     

Централізоване опалення

     

Електропостачання

     

Вивезення побутових відходів

     

 

У разі коли прийняття рішення щодо моєї заяви потребує окремого рішення місцевих органів виконавчої влади/місцевого самоврядування або утвореної ними комісії, прошу розглянути/не розглядати мою заяву відповідними органами або утвореною ними комісією (необхідне підкреслити).

 

Я та особи, які зареєстровані (фактично проживають) у житловому приміщенні/будинку, даємо згоду на обробку персональних даних про сім'ю, доходи, майно, що необхідні для призначення житлової субсидії, та оприлюднення відомостей щодо її призначення.

 

У разі зміни обставин, які можуть вплинути на отримання житлової субсидії (зміни складу осіб, які зареєстровані (фактично проживають), джерел доходу, переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, придбання майна, товарів або оплати послуг на суму, що перевищує 50 тис. гривень), зобов'язуюся протягом місяця повідомити про це структурний підрозділ з питань соціального захисту населення.

 

___ ___________ 20__ р.

                                   __________________
                                   (підпис)

 

Примітка. Ця заява заповнюється особою, на яку відкрито особовий рахунок із сплати житлово-комунальних послуг (особою, яка фактично сплачує вартість одержуваних послуг).

 

 
 

__________________________________
(найменування структурного підрозділу
__________________________________
з питань соціального захисту населення)

 

ДЕКЛАРАЦІЯ
про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії

 

Розділ I. Загальні відомості

1. ____________________________________________________________________________________

(прізвище, ім’я, по батькові)

2. Характеристика житлового приміщення/будинку:

загальна площа ____ кв. метрів; опалювальна площа ____ кв. метрів; будинок індивідуальний чи багатоквартирний (необхідне підкреслити); кількість поверхів у будинку __________

3. Особи, які зареєстровані (для орендарів — особи, які фактично проживають) у житловому приміщенні/будинку

Прізвище, ім’я,
по батькові

Дата
народ-
ження

Серія
та номер паспорта

Реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для осіб, які мають відмітку у паспорті про право здійснювати платежі за його серією та номером)

Примітки

         
         
         
         
         
         

Розділ II. Всі види доходів фактично проживаючих у житловому приміщенні/будинку осіб, які зареєстровані (не зареєстровані — для орендарів), за період з __________ 20__ р. до __________ 20__ року

Прізвище, ініціали

Відомості про доходи

Вид доходу

Найменування організації, де отримує дохід (для фізичних осіб — підприємців — група платника єдиного податку)

     
     
     
     
     
     

Розділ III. Інформація про витрати на придбання майна, товарів або оплату послуг на суму, що перевищує 50 тис. гривень, які здійснені протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії

Прізвище, ініціали

Вид придбаного майна, товарів або оплачених послуг

Вартість, гривень

Дата придбання майна, товарів або оплати послуг

       
       

Я усвідомлюю, що в разі подання мною у неповному обсязі або недостовірних відомостей про осіб, які зареєстровані (фактично проживають) у житловому приміщенні/будинку, їх доходи і витрати мені може бути відмовлено у призначенні житлової субсидії або припинено її надання. У такому разі зобов’язуюся повернути надміру перераховану (виплачену) суму житлової субсидії.

                   

   ________________________                          ____ ______________ 20___ р.

             (підпис заявника)

 

Примітка. Ця декларація заповнюється особою, на яку відкрито особовий рахунок із сплати житлово-комунальних послуг (особою, яка фактично сплачує вартість одержуваних послуг).

 

Особи, для яких враховується дохід за попередні три місяці, додають довідки про доходи за цей період.

 

Subs1.2.

На Балаклійщині пройшли заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

IMG 895615 лютого – особлива дата для всіх українців. Цього дня Україна вшановує пам’ять учасників бойових на території інших держав. Чимало українців загинули на чужій землі, виконуючи свій інтернаціональний обов’язок.

 

 

 

   За багаторічною традицією біля меморіалу “Загиблим балаклійцям в Афганістані” в м. Балаклія відбувся мітинг та урочиста церемонія покладання квітів.

   Віддати глибоку шану всім, хто брав участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави прийшли голова райдержадміністрації Масельський С.І., голова районної ради Літвінов О.М., міський голова Столбовий І.М., голова районної Спілки ветеранів Афганістану Брачков С.І., учасники бойових дій на території інших держав та члени їх родин, військовослужбовці, учнівська молодь та громадськість.

   Виступаючи перед учасниками мітингу голова райдержадміністрації Степан Масельський зазначив: “Наші земляки приймали участь у 16 військових конфліктах на території іноземних держав та найбільше молодих життів забрала війна в Афганістані. Протягом майже десяти років через пекло цієї війни пройшло близько 160 тисяч українських воїнів, з них 444 балаклійця. Жорстока війна стала важким випробуванням і трагедією для тих, хто безпосередньо знаходився на Афганській землі так і тих, хто чекав вдома повернення своїх рідних. Щоправда не всім воїнам судилося повернутись на рідну землю. Низький уклін їх рідним і близьким. Саме Ви – воїни-інтернаціоналісти дивились на війну своїми очима, бачили кров і біль, горе і страждання. На вашу долю випали тяжкі випробування, але ж незважаючи ні на що, Ви з честю виконали військовий обов’язок. Виявлені Вами стійкість і мужність - кращий приклад служіння Батьківщині. Від щирого серця бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості у завтрашньому дні, добра та мирного неба над головою!”.

   На завершення урочистого мітингу присутні хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку вшанували пам’ять воїнів, загиблих у Афганській війни та інших локальних конфліктах. Ноти особливої духовності в захід привнесла церемонія запалення “Факелу пам’яті”, який член районної Спілки ветеранів Афганістану передав учням Балаклійського ліцею, на знак увічнення пам’яті всіх тих, хто віддав своє життя заради миру і спокою у світі.

   Продовжився цикл районних заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав тематичним концертом в районному Будинку культури.

*                                       *                                       *

   За активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у військово- патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Подякою голови Балаклійської районної державної адміністрації та голови Балаклійської районної ради відзначені учасники бойових дій:

Башкатов Василь Миколайович

Денисенко Юрій Миколайович

Капустянський Олександр Григорович

Коробка Андрій Юрійович

Коскін Павло Олександрович

Красило Валерій Іванович

Онацький Максим Олексійович

Шаповал Василь Петрович

Шовчко Дмитро Іванович

IMG 8814IMG 8834IMG 8841IMG 8899IMG 8933IMG 8860


 

 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < лютого 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal