line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Управління проектами: від ідеї до результату

IMG 9162Управління проектами - ключова компетенція будь-якого сучасного менеджера. В умовах мінливого оточення комерційні підприємства, некомерційні організації, і державні структури змушені переглядати пріоритети і переходити від операційного менеджменту до управління проектами.

 

   Управління не комерційними проектами – сфера, що вимагає тісної взаємодії з міжнародними організаціями, які надають міжнародну технічну допомогу і повсюдно використовують у своїй діяльності проектні підходи і методики. У зв’язку з цим знання і розуміння основ проектного менеджменту, особливостей процесів залучення і освоєння коштів, що виділяються донорами на реалізацію проектів, набувають особливого значення.

IMG 921416 лютого за участі голови райдержадміністрації Степана Масельського та голови районної ради Олександр Літвінов пройшов семінар-тренінг з питання стратегічного планування розвитку територій та проектного менеджменту, який провела Надія Кривицька, перший заступник директора Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської облдержадміністрації, начальник проектно-аналітичного управління. У семінарі також прийняли участь відповідальні працівники райдержадміністрації та районної ради, міський, селищні та сільські голови, керівники закладів охорони здоров"я, освіти, культури та комунальних підприємств району, засоби масової інформації.

   Під час семінару слухачі ознайомлені з сучасними методиками проектного управління та найбільш поширеними інструментами ініціювання, планування, виконання, контролю соціальних проектів. Всім присутнім були надані практичні поради щодо принципів та підходів до співробітництва з європейськими інституціями, міжнародними фінансовими та донорськими організаціями, окреслені загальні вимоги, яким повинні відповідати новостворені проекти. Також роз’яснені вимоги та критерії до відбору проектів і новації при здійсненні їх оцінювання.

IMG 9157Підводячи підсумки наради голова райдержадміністрації Степан Масельський подякував представникам Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської облдержадміністрації та безпосередньо Надії Кривицькій за змістовну, доступну та корисну, для подальшої роботи, інформацію та закликав присутніх бути більш ініціативними та активно приймати участь у конкурсах, що проводяться організаціями-донорами міжнародної технічної допомоги.

 

IMG 9171IMG 9176IMG 9224


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь