line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

16 лютого відбулось засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

IMG 026516 лютого під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Вячеслава Тищенка проведено засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. У її роботі взяли участь члени комісії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району.

   Під час засідання заступник начальника Балаклійського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області Федір Купченко проаналізував виникнення надзвичайних ситуацій (подій) на території району. Нажаль, найбільш незахищеними від пожеж залишаються пенсіонери та самотні громадяни. У зв’язку з цим, необхідно проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання правил пожежної безпеки при користуванні газовими та електронагрівальними приладами та використанні печей на твердому паливі. В навчальних заклад району проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо попередження дитячого травматизму особливо під час проведення весняних канікул, дотримання правил пожежної безпеки. – зазначив перший заступник голови райдержадміністрації.

   З метою недопущення надзвичайних ситуацій під час весняних паводків на засіданні КТЕБ розглянуто питання стану готовності гідроспоруд, підприємств, організацій та установ до пропуску весняної повені та льодоходу на території району у 2017 році та готовності району до аварійно-рятувальних робіт під час ускладнення ситуації. За результатами наради визначено заходи щодо захисту об’єктів життєзабезпечення населення, транспорту, енергетики, зв’язку та забезпечення сталого їх функціонування. Всі відповідальні служби повинні бути готовими до ліквідації надзвичайних ситуацій, у разі їх виникнення, забезпечити готовність аварійних бригад, визначити зони можливого виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пропуском льодоходу, повені, паводків. Завдяки злагодженій роботі всіх служб  району, ми повинні не допустити виникнення надзвичайних ситуацій - наголосив, Вячеслав Тищенко.

IMG 0272IMG 0268IMG 0263
 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь