line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Сьогодні, 13 березня, відбулась апаратна нарада

rdaСьогодні головою районної державної адміністрації Степаном Масельським проведено розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, керівниками організацій та установ Балаклійського району. 

 

 

   Одним із основних питань, розглянутих під час наради, постало питання підготовки та проведення в районі санітарно-екологічного двомісячника з благоустрою територій населених пунктів району.

   Керівник району наголосив, що починаючи з 15 березня в районі розпочинається санітарно-екологічний двомісячник з благоустрою територій. Планується приведення в належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, місць почесних поховань, вулиць, доріг, а також висадження саженців дерев. Крім того необхідно буде здійснити упорядкування газонів та квітників, очистити від сміття та порослі узбіччя автодоріг та лісосмуг, ліквідувати несанкціоновані сміттєзвалища. Голова райдержадміністрації Степан Масельський зауважив, що до виконання зазначених робіт необхідно поставитися відповідально.

   Значну увагу також було приділено питанням сталого функціонування закладів соціальної сфери, заборони спалювання сухої рослинності та бур’яну, здійснення ремонту доріг, належного водозабезпечення в населених пунктах району, та інше.

   Також головою райдержадміністрації Степаном Масельським було акцентовано увагу всіх присутніх на своєчасному заповненні, до 1 квітня 2017 року, на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції електронної декларації.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь