line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Коментар голови ХОДА з нагоди Дня українського добровольця

svitllСьогодні, у день створення першого українського добровольчого батальйону, ми висловлюємо подяку тим чоловікам та жінкам, які першими стали на захист України.

Навесні 2014 року наша країна вперше за часів своєї незалежності постала перед серйозною загрозою територіальній цілісності, миру та безпеці. І харків’яни відчули цю загрозу особливо чітко. Україна вистояла тоді багато в чому завдяки готовності добровольців полишити свої домівки, своє мирне життя та йти на фронт. Активна життєва позиція, небайдужість, мужність та сміливість – це ті риси, які притаманні українським добровольцям.

   Зараз більшість добровольчих корпусів захищають Батьківщину в складі відновлених Збройних сил України. Мужність та відвага добровольців стають прикладом для багатьох воїнів, які прийняли рішення стати до лав наших Збройних сил, склавши контракт.

   Мотивовані воїни та справжні патріоти – такими є українські добровольці. Я щиро вітаю всіх їх із цим новим державним святом. Бажаю щастя, добра, сил та мирного неба над головою.

 

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь