line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Серед першочергових завдань – ремонт доріг

dorogiСеред актуальних питань життєдіяльності району на сьогодні є питання стану доріг. В ході семінару-наради з керівниками органів місцевого самоврядування, що відбулась сьогодні в райдержадміністрації особливу увагу головою райдержадміністрації Степаном Масельським було акцентовано на питанні ремонту доріг.

 

IMG 1860Окреслюючи ситуацію щодо стану доріг в районі, Степан Масельський зазначив, - “У зв’язку з несприятливими погодними умовами в зимовий період, пов’язаними з різкими коливаннями температури зовнішнього повітря, дороги в районі нині знаходяться у незадовільному стані. Вже сьогодні органам місцевого самоврядування району необхідно розпочинати роботи по ремонту комунальних доріг в населених пунктах району. Можу впевнено сказати лише одне, що завдяки спільним зусиллям минулого року нам вдалося зберегти дорожню мережу району. Адже за рахунок районного, місцевих бюджетів, позабюджетних коштів усі найпроблемніші дороги були приведені до належного стану. В разі якби ми зовсім не виділяли кошти з районного бюджету, і не проводили ремонти автошляхів, то сьогодні доріг фактично не було б, а залишилися одні лише напрямки. За попередніми підрахунками, для того щоб сьогодні зробити ямковий ремонт всіх доріг місцевого значення потрібно значні кошти. Нині з районного бюджету вже виділено три мільйони гривень на здійснення поточного ремонту комунальних доріг. Цей фінансовий ресурс буде пропорційно розподілений по всім місцевим радам радам. Та все ж не дивлячись на це закликаю посадових осіб органів місцевого самоврядування відповідально віднестись до цього напрямку роботи та за можливості також передбачити кошти і цього року в місцевих бюджетах на співфінансування поточного ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування району”.

   Що стосується стану доріг державного значення, то, згідно з вимогами чинного законодавства України, ми не можемо фінансувати ці роботи з місцевих бюджетів. Ремонтом цих шляхів займатиметься Служба автомобільних доріг, – підкреслив Степан Масельський.

   Крім того, керівник району акцентував увагу на питанні автобусного сполучення, адже останнім часом до нього надходить багато звернень щодо маломісткості автобусів, недотримання графіку руху водіями автобусів на різних автобусних маршрутах приміського сполучення. Звертаючись до керівників органів місцевого самоврядування, Степан Масельський рекомендував їм здійснювати постійний моніторинг ситуації щодо якості надання послуг населенню автоперевізником.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь