line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Питання щодо сталого водозабезпечення знаходиться на постійному контролі районного керівництва

SavinciПро це йшлося в ході семінар-наради з керівниками органів місцевого самоврядування.

 

 

 

 

 

   У першу чергу питання водозабезпечення є актуальним для таких населених пунктів, як села Залиман, Петрівське, П’ятигірске, селища Савинці. Адже, з настанням літнього періоду, через недостатній дебіт води та у зв’язку з аварійними ситуаціями, існують проблеми з водозабезпеченням цих населених пунктів. З метою вирішення питання сталого та якісного водозабезпечення споживачів у Савинцях поточного року буде завершено будівництво глибоководної артезіанської свердловини.

   Під час розгляду цього питання було зазначено, що в тих населених пунктах, де послуги з водозабезпечення надають комунальні підприємства, необхідно провести капітальні та поточні ремонти систем водопостачання, для оперативного усунення аварійних ситуацій також потрібно створити необхідний запас ремонтних матеріалів.  

   Органи місцевого самоврядування повинні забезпечити постійний контроль за використанням споживачами води, у першу чергу, тих, в яких відсутні прилади обліку споживання води, вжити заходи щодо 100-відсоткового обліку споживання води, забезпечити на належному рівні розрахунки споживачів за надані послуги з водопостачання.

   Підсумовуючи питання, голова райдержадміністрації Степан Масельський зазначив, що органам місцевого самоврядування потрібно приділити увагу водозабезпеченню на території всіх населених пунктів району. До настання спекотної погоди, коли в рази збільшується водозабір, потрібно створити резервний фонд для проведення ремонтних робіт, та запас технічних матеріалів, для оперативного вирішення аварійних ситуацій з водозабезпечення. Це питання знаходиться на постійному контролі керівників району.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь