line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

18 квітня відбулась чергова апаратна нарада

rdaСьогодні головою районної державної адміністрації Степаном Масельським проведено розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, керівниками організацій та установ Балаклійського району.

 

 

   Відкриваючи нараду, Степан Іванович привітав присутніх з Великодніми святами та побажав усіляких гараздів.
   Під час розгляду питань життєдіяльності району, голова райдержадміністрації, у першу чергу, акцентував увагу на наданні всебічної допомоги постраждалим під час надзвичайної ситуації у в/ч А1352. У зв’язку з погіршенням погодних умов, відповідними службами буде проведений додатковий моніторинг пошкодженого житла і там, де потрібно, буде надана необхідна допомога. Також на особистому контролі голови райдержадміністрації знаходиться питання щодо продовження надання допомоги постраждалим ветеранам Другої світової війни та праці, багатодітнім родинам та іншим незахищеним верствам населення.
   У зв’язку з ситуацією, яка склалася з необережним поводженням з вибухонебезпечними предметами, Степан Масельський, у черговий раз, наголосив на продовженні роз’яснювальної роботи на підприємствах, організаціях, установах у засобах масової інформації району щодо правил поводження у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Посилена увага, повинна бути приділена роз’яснювальній роботі з дітьми. На цьому керівник району зробив особливий наголос.
   Були розглянуті питання щодо проведення весняно-польових робіт. Наразі, завершено посів ранніх зернових культур і, як тільки дозволять погодні умови, буде продовжено посів технічних культур. Також, у районі продовжується двомісячник з благоустрою.
   За результатами апаратної наради, Степан Іванович дав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal