line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

18 квітня в районній державній адміністрації відбувся І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”

Конкурс проходив під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Валентини Панасенко.

 

 

 

 

 

  Даний конкурс, який проходить вдев'яте, запроваджено згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року, за №1152 "Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець".
   Його метою є зростання професіоналізму, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців, а також, виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених працівників, які успішно та ініціативно виконують службові обов’язки, мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях, а також удосконалення знань і професійного рівня державних службовців.
   Конкурс проводиться серед державних службовців категорії “Б” та “В” за двома номінаціями: “Кращий керівник” та  “Кращий спеціаліст”.
    Цього року в І турі конкурсу взяли участь 8 державних службовців, з яких один – в номінації “Кращий керівник” та сім – в номінації “Кращий спеціаліст”.
   Учасникам конкурсу було запропоновано виконати тестові завдання на знання Конституції України, законодавства про державну службу, специфіки функціональних повноважень державного органу, посадових обов’язків державного службовця. Крім того, учасниками конкурсу було виконане ситуаційне завдання щодо складання ділового документу, тестові і практичне завдання з володіння персональним комп’ютером.
    24 квітня 2017 року заплановано проведення останнього засідання організаційного комітету, на якому будуть підведені підсумки проведення в райдержадміністрації в 2017 році І туру конкурсу, а також визначено переможців та лауреатів.
 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь