line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Усі зусилля влади спрямовані на те, щоб відновлювальні роботи завершити якісно і в найкоротший термін

160520176Ще півтора місяця тому ми були свідками руйнацій, після вибухів на Балаклійському арсеналі. Вони залишили по собі пошкоджене житло, школи та дитячі садочки, установи та інші інфраструктурні об’єкти. Нині ми є свідками великої відбудови, яка здійснюється під особистим контролем та за підтримки голови обласної державної адміністрації Юлії Світличної та голови районної державної адміністрації Степана Масельського.

   Ремонтуються будинки у сел. Нафтовиків та Арсенальній. На сонці свіжою фарбою виблискують нові покрівлі та металопластикові вікна, встановлені на заміну пошкодженим вибухами. Будівельні бригади працюють над відновленням фасадів, пошкоджених під час надзвичайної ситуації. Як зазначили будівельники, перед ними стоїть завдання всі роботи виконати якісно і в короткий термін часу: "Ми повинні здати цей об’єкт, як говорять, під ключ".
   Продовжуються роботи із встановлення вхідних квартирних дверей, відновлення укосів та інші ремонтні роботи. Стовідсотково виконані роботи з заміни вікон у багатоквартирному секторі по вул. Арсенальній та сел. Нафтовиків. Як повідомив Сергій Нещенко, регіональний представник ПП "Екіпаж", протягом двох днів будуть завершені роботи з встановлення вікон у приватному секторі селища. Після чого, передбачається, що підрядна організація приступить до виконання робіт у багатоквартирному та приватному секторі на території міста.
   Одна із монтажних бригад сьогодні працювала у будинку по провулку Запорозький, 13, сел. Нафтовиків, у якому під час надзвичайної ситуації вибухами було пошкоджено п’ять вікон, сьогодні вони всі вони будуть замінені.
   На контролі обласного та районного керівництва перебуває питання щодо забезпечення теплопостачання житлових будинків по вул. Арсенальній, планується встановлення системи індивідуального опалення квартир.
   На сьогодні всі зусилля влади спрямовані на те, щоб відновлювальні роботи завершити якісно і в найкоротший термін.

160517160520172160520173


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь