line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

У ході засідання будівельного штабу були обговорені всі нагальні виробничі питання

18052222Сьогодні перед будівельними організаціями, які працюють на відновлені житлового фонду та об’єктів соціальної сфери, пошкоджених під час надзвичайної ситуації на арсеналі, стоїть завдання до першого червня завершити основні відновлювальні роботи.

 

 

   На цьому було наголошено під час чергового засідання штабу, яке вчора проходило під керівництвом заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Євгенія Шахненка та голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського. Звітуючи перед керівниками області та району, будівельники доповіли про виконані обсяги робіт по кожному об’єкту. Згідно з графіками, у житлових будинках на вул. Арсенальній та сел. Нафтовиків проводяться внутрішні ремонтні роботи, на заміну пошкоджених, встановлюються нові вхідні квартирні двері, відновлюються укоси та виконуються інші ремонтні роботи. У ході засідання були обговорені всі нагальні виробничі питання.
   По закінченню засідання штабу Степан Масельський разом з головою Балаклійської районної ради Олександром Літвіновим та своїм першим заступником Вячеславом Тищенком, побували на вул. Арсенальній, ознайомилися з ходом відновлювальних робіт та поспілкувалися з мешканцями.
   Однією з провідних будівельних компаній, яка, під керівництвом заступника директора підприємства Петра Богули, бере участь у відновлювальних роботах є ТОВ «Стальконструкція ЛТД». Це підприємство до виконання робіт приступило через 5 днів після надзвичайної ситуації, об’єктами виконання стали 8-багатоповерхових будинків, розташованих на вул. Арсенальній. На сьогодні всі роботи підходять до завершення. У ремонтних роботах задіяні 47 будівельників.
   Наразі, на сто відсотків проведено відновлення покрівель на всіх восьми будинках, відновлені вентиляційні канали, виконані або завершуються роботи з відновлення віконних укосів та інші внутрішньобудинкові ремонтні роботи.
   Також, у 27-будинку майже завершений капітальний ремонт квартир, які повністю вигоріли під час пожежі на арсеналі. У ході візиту Степан Масельський у супроводі керівника підприємства оглянув приміщення де проведені або проводяться роботи.
   Як завжди, голова райдержадміністрації поспілкувався з жителями. Наразі людей найбільше турбує питання щодо відновлення теплопостачання. Степан Іванович підкреслив, що це питання буде вирішено через переведення будинків на автономне опалення. Щоб розпочати реалізацію проекту без зволікань, наразі спеціалісти розпочинають роботу з отримання необхідних дозвільних документів та розробки проектно-кошторисної документації на реконструкцію підвідного газопроводу.

1805444441805111118053333


 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь