line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Підготовка до осінньо-зимового періоду триває

1IMG 9229Сьогодні під головуванням голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського відбувся семінар-нарада з керівниками органів місцевого самоврядування, який проходив за участі голови районної ради Олександра Літвінова, заступника голови РДА Валентини Панасенко, керівника апарату райдержадміністрації Ніни Чернолясової, представників правоохоронних органів та силових структур, керівників організацій та установ, відповідальних працівників районної державної адміністрації, районної ради, керівників органів місцевого самоврядування.


   Під час семінар-наради були розглянуті питання щодо підготовки об'єктів житлово-комунальної та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період, щодо стану виконання місцевих бюджетів району за 7 місяців поточного року, удосконалення порядку надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та монетизацію, підготовки до відзначення Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці Дня незалежності України. Також було розглянуто питання щодо виконання Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".
   Про стан підготовки обєктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період доповів начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації Олександр Ситник.
Особлива увага повинна бути приділена підготовці внутрішньобудинкових систем опалення, в м. Балаклії та смт. Донець, проведення ремонтів покрівель дахів житлових будинків. Актуальним на сьогодні є питанням, яке знаходиться на особливому контролі голови райдержадміністрації, це отримання дозвільної документації на пуск газу по об’єктам соціальної сфери місцевих рад.
   Зупиняючись на цьому питанні Степан Масельський підкреслив, що органам місцевого самоврядування потрібно активізувати роботу у цьому напрямку. "Ще раз хочу наголосити, що органам місцевого самоврядування необхідно активізувати роботу з даного питання та отримати дозвільні документи на пуск газу до початку опалювального сезону", – зазначив голова райдержадміністрації.
   Особливу увагу Степан Масельський акцентував на проведенні роботи з виконання Указу Президента України Петра Порошенка «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», який визначає обов’язкове встановлення приладів обліку теплової енергії та централізованого водопостачання.
   "Все це має сприяти зменшенню витрат споживачів на оплату комунальних послуг. Тому цю роботу потрібно провести належним чином", – підкреслив Степан Масельський.
   Не менш важливим питанням залишається стан розрахунків за надані житлово-комунальні послуги, адже від рівня розрахунків в значній мірі залежить стан підготовки обєктів житлово-комунальної сфери до опалювального сезону і надання якісних і сталих послуг в опалювальний сезон.
  "Сьогодні органи місцевого самоврядування разом з комунальними підприємствами району повинні максимально активізувати роботу з населенням щодо забезпечення поточних розрахунків за житлово-комунальні послуги та максимального погашення існуючої заборгованості", – зазначив керівник району.
   Що стосується підготовки доріг, то у поточному році за рахунок коштів місцевих бюджетів заплановано виконати ремонт комунальних доріг у 28 населених пунктах на загальну суму 19,7 млн. грн. На даний час виконано ремонт доріг комунальної власності на суму 11,5 млн. грн.
   Під час розгляду цього питання Степан Масельський наголосив на термінах проведення ремонтів доріг та якості. "Звертаю увагу на своєчасне та якісне проведення ремонтів доріг. До 1 жовтня вони повинні бути виконані у повному обсязі", – підкреслив Степан Іванович.
   Зупиняючись на питанні санітарного стану на території місцевих рад, голова райдержадміністрації зазначив: "Наближається свято - День незалежності України, тому необхідно звернути особливу увагу на роботу з наведення належного порядку в населених пунктах, організувати роботу з покосу трави в парках, скверах, узбіччях доріг, на прибудинкових територіях тощо"
   "На завершенні хочу наголосити, що роботи з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери повинні бути виконані якісно і своєчасно, щоб взимку увійти підготовленими стовідсотково", – підводячи підсумок підкреслив Степан Масельський

 2IMG 9278IMG 9226IMG 9285


 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь