line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Роботи тривають за графіком

1IMG 9596Під посиленою увагою влади знаходиться відновлення пошкодженого під час вибухів на складах боєприпасів 23 березня житла та об'єктів соціальної сфери. На аварійно-відбудовувальних роботах продовжують працювати 21 будівельна організація з усієї Харківської області, перед якими стоїть найвідповідальніше завдання – провести відновлювальні роботи якісно та завершити їх в найкоротший термін.

  На цьому, у черговий раз, було наголошено в ході засідання будівельного штабу з аварійно-відбудовувальних робіт, яке сьогодні провели заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євгеній Шахненко та голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський. Засідання проходило за участі голови районної ради Олександра Літвінова, заступника директора Департаменту капітального будівництва облдержадміністрації Володимира Норчака.   Відкриваючи засідання штабу, Євгеній Шахненко у черговий раз наголосив, що губернатор області Юлія Світлична поставила чітке завдання щодо дотримання термінів виконання відбудовувальних робіт. Особливо це стосується тих обєктів, на яких вони проводяться за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.
  Нагадаємо, на проведення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації з резервного фонду державного бюджету було виділено 100 мільйонів гривень.
  Як наголосив Євгеній Шахненко, всі роботи на цих об'єктах повинні бути завершені до 11 серпня. Згідно зі звітами керівників будівельних організацій, представників технічного нагляду та закріпленими за кожним об’єктом громадськими активістами, на більшості відповідних обєктів роботи вже виконані стовідсотково. Залишився незначний обсяг.
Інтенсивними темпами проводяться відбудовувальні роботи на об'єктах, які увійшли в другий етап робіт та на нових об'єктах.
  На особливому контролі знаходиться відновлення об'єктів соціальної сфери. Наразі стовідсотково завершені роботи в Балаклійській ЗОШ №3, де капітально відремонтована покрівля, замінені пошкоджені вікна, відремонтовано пошкоджену вибухами стелю їдальні тощо. Посиленими темпами проводиться капітальний ремонт у Балаклійській ЗОШ №6, який буде завершено до 20 серпня.
На завершальній стадії знаходяться аварійно-відновлювальні роботи у Яковенківській школі, де капітально-відремонтована покрівля, замінені на металопластикові вікна, залишилися роботи з відновлення укосів. Усі роботи будуть завершені до 18 серпня.
По закінченні засідання штабу Євгеній Шахненко та Степан Масельський провели нараду на якій було розглянуто хід реалізації проекту з переведення житлових будинків на вул. Арсенальній на індивідуальне опалення.
  За інформацією першого заступника начальника управління паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації Дмитра Тараненка, за кошти, які в сумі 3 млн. грн. виділені з обласного бюджету, проведено реконструкцію газопроводів низького тиску по вул. Арсенальній; 2,4 мільйонів гривень використано на реконструкцію газопроводів низького тиску (обв’язка будинків – лежаки, стояки); 4,7 мільйонів гривень спрямовано на надання мешканцям матеріальної допомоги для забезпечення їх квартир газовими котлами та лічильниками. Наразі всі роботи з переведення 16 багатоквартирних будинків на автономне опалення проводяться згідно графіків.
  По закінчені наради керівники області та району провели зустріч з жителями сел. Нафтовиків та відповіли на запитання щодо ходу відновлювальних робіт.

IMG 9557IMG 9567IMG 9571


 

 

IMG 9664IMG 9695IMG 9728


 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь