line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

В Андріївці будуватимуть глибоководну сверловину

123У понеділок керівник району Степан Масельський провів ще одну робочу нараду з питання щодо ситуації з захворюванням на вірусний гепатит А в селищі Андріївка.

 

 

 

 

 

   Як доповіли медики району, наприкінці минулого тижня до центральної клінічної районної лікарні було доставлено ще три особи з діагнозом гепатит А, таким чином, загальна кількість людей з захворюванням уже становить 37.

  За раніше наданими висновками спеціалістів, джерелом поширення вірусу є вода. Органом місцевого самоврядування, медиками, Держпродспоживслужбою ведеться запровадження заходів та дотримання вимог населенням у ситуації, що склалася. Однак становище ускладнюється, як наголошують медики, великим терміном інкубаційного періоду вірусу, який може тривати до 70 днів.

   З боку районної влади вже прийнято рішення про будівництво в Андріївці глибоководної свердловини. Ця ініціатива, за словами Степана Масельського була повністю підтримана головою Харківської обласної державної адміністрації Юлією Світличною. Наразі фінансисти проводять необхідні обрахунки для консолідованого фінансування цього важливого для людей проекту за рахунок коштів обласного, районного та селищного бюджетів.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь