line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Роботу з розчищення автодоріг та пішохідних зон від снігу буде продовжено

aparatna naradaТаке доручення отримали керівники відповідних служб району від голови райдержадміністрації Степана Масельського під час апаратної наради.

 

 

 

 

  «На сьогоднішній день основним завданням для нас є забезпечення повної життєдіяльності району, - зазначив Степан Масельський. – Відповідні служби повинні і надалі продовжувати роботу з розчищення автодоріг та пішохідних зон від снігових заметів, здійснювати посипку їх піщано-сольовою сумішшю»

  У зв’язку з погіршенням погодних умов для розчищення автодоріг загального користування у районі задіяно 60 одиниць техніки. У першу чергу було забезпечено проїзд маршрутами шкільних автобусів та дорогами місцевого значення. Наразі роботи з ліквідації наслідків снігопаду тривають.

  Не менш значну увагу було приділено питанням забезпечення паливом спецтехніки, проведення ремонтних робіт у районних Будинках культури та заходам безпеки з метою зниження захворюваності на вірусний гепатит А серед мешканців смт Андріївка.

  Як повідомлялося раніше, причиною захворюваності жителів на вірусний гепати А стала питна вода з колодязів Наразі тривають підготовчі роботи для будівництва глибоководної свердловини у населеному пункті. Дане питання знаходиться на особистому контролі голови району.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь