line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Жінкам, які перебували в Обласному центрі для матері та дитини, надається постійний соціальний супровід

В рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України на Харківщині пильна увага приділяється жінкам, які перебували в Обласному центрі матері та дитини. Як зазначив в.о. директора Обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олександр Полянський, доля кожної жінки з дитиною, яка виходить з цього центру, в подальшому моніториться центрами соціальних служб, які надають їм соціальний супровід.

 

«Їм надаються різні види соціальної допомоги. Жінки не виходять з центру, поки не вирішується питання їх подальшого проживання. За весь період роботи центру лише у двох випадках питання житла не було вирішене. В одному випадку, у квартиру жінки вселилися інші люди, і зараз вирішується питання законного виселення цих людей з будинку. Нині жінка перебуває в іншому центрі матері і дитини, що належить благодійній організації», - розповів Олександр Полянський.

 

За його словами, обласний центр матері і дитини сьогодні заповнений на 90% (розрахований на проживання 10 матерів з дітьми). І цих місць вистачає для потреб регіону. «Є ініціативи Президента щодо розширення мережі таких закладів по Україні. Зараз їх всього 17. В Харківській області будувати новий центр поки немає потреби. Якщо вона виникне, то, безперечно, будуть вжиті відповідні заходи», - зазначив Олександр Полянський.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < вересня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь