line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Степан Масельський провів виїзний особистий прийом громадян в с. Морозівка

IMG 2821Сьогодні  виїзний  особистий  прийом громадян  в  с. Морозівка  провів  голова  райдержадміністрації Степан Масельський. До керівника району зверталися мешканці як с. Морозівка, так і сусідніх населених пунктів.

 

 

 

   Так, до Степана Івановича звернулася жителька смт Савинці з проханням сприяти здійсненню капітального ремонту покрівлі багатоквартирного будинку, що протікає, по вул. Шкільна, 3 а. У будинку створено ОСББ, однак на проведення ремонтних робіт даху потрібно залучити додаткові кошти.

   "Ми детально опрацюємо ваше звернення і сприятимемо щоб дане питання було вирішено у найкоротші терміни", - сказав голова райдержадміністрації.

   У ході особистого прийому керівник району отримав колективне звернення від мешканців с. Морозівка з проханням очищення та ремонту колодязя з питною водою. Для жителів вулиці, де розташований колодязь, це єдине джерело питної води, а тому важливо щоб вода в ньому була нешкідливою для вживання.

   "Сьогодні питна вода має неабияку цінність, тому потрібно дбати про те, щоб вона була якісною та безпечною. Ми тримаємо дане питання на контролі та найближчій сесії виділимо кошти на благоустрій колодязя. Я сподіваюся, що спільними зусиллями ми зробимо ще одну криницю у нашому районі охайною та чистою", - зазначив Степан Масельський.

   Також до Степана Івановича зверталися громадяни з питань перерахування пенсії, стягнення заборгованості з виплати аліментів, надання матеріальної допомоги, заміни вузлів обліку теплової енергії та ін.

   Всі питання були розглянуті головою райдержадміністрації у ході особистого прийому, про результати їх виконання громадянам буде повідомлено протягом місяця.

IMG 2817IMG 2814IMG 2823


 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < лютого 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь