line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Керівник району провів особистий прийом громадян

IMG 4702Сьогодні голова районної державної адміністрації Степан Масельський провів особистий прийом громадян. До керівника району зверталися мешканці з питань встановлення у побутовому приміщенні трифазного лічильника електроенергії та щодо надання дозволу на від’єднання від централізованого опалення та узаконення автономного опалення у квартирі.

 

   Так, до Степана Масельського звернулася жителька м. Балаклія з проханням надати роз’яснення щодо процедури узаконення автономного опалення у квартирі. Декілька років тому заявниця відмовилася від послуг централізованого теплопостачання, однак процедура узаконення газового індивідуального опалення залишається незавершеною і донині. Голова районної державної адміністрації обіцяв детально опрацювати дане звернення та рекомендував громадянці відновити послуги централізованого теплопостачання у квартирі.

   " Нажаль чинне законодавство, у межах якого ми здійснюємо свою діяльність, не передбачає часткове переведення помешкань багатоквартирного будинку на систему газового індивідуального опалення. Тому, ми можемо сприяти у відновленні послуг централізованого опалення у Вашій квартирі, що дозволить отримувати якісні комунальні послуги та, у разі потреби, скористатися правом отримувати житлову субсидію від держави ", - сказав керівник району.

   У ході особистого прийому громадян, керівник району отримав звернення мешканців селища Лагері з проханням сприяти встановленню у помешканні трифазного лічильника електроенергії. Наразі до встановлення лічильника підготовлено всю технічну документацію, однак для уникнення перебоїв з напругою виникла необхідність заміни електроопори, що знаходиться на земельній ділянці, яка не підпорядковується службам району.

   " Ми зі свого боку зробимо все можливе, щоб допомогти вам у вирішенні даного питання. Так, електрична опора знаходиться на земельній ділянці, що не підпорядковується службам нашого району, але ми будемо сприяти тому, щоб мешканці нашої територіальної громади почували себе у безпеці", - підсумував Степан Масельський.

   Всі питання, порушені під час особистого прийому громадян, будуть детально опрацьовані відповідальними особами, відповідь заявникам буде надано у визначені Законом терміни.

IMG 4704

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь