line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Відбулася пряма лінія з першим заступником голови БРДА

telefon8 серпня відбулася пряма лінія з першим заступником голови районної державної адміністрації  Вячеславом Тищенком. До першого заступника голови Балаклійської РДА зверталися мешканці району переважно з особистих питань. 

 

 

    Так, до В'ячеслава Олександровича звернувся мешканець м. Балаклія. з проханням надати роз'яснення щодо встановлення групи інвалідності та отримання тактильної палиці в управлінні соціального захисту населення. Перший заступник вислухав заявника та пообіцяв сприяти у вирішенні даного питання. 

    «Піклуватися про людей похилого віку - обов'язок кожного громадянина, а тим більше якщо мова йде про людей з певними фізичними вадами. Ми детально вивчимо дане питання та сприятимемо у його позитивному вирішенні», - сказав В'ячеслав Тищенко. 

    Також на пряму лінію звернулася мешканка с. П'ятигірське з проханням сприяти вирішенню питання ремонту конструкції багатоквартирного житлового будинку. На даний момент питання вже знаходиться на стадії розвитку. Перший заступник пообіцяв взяти його на особистий контроль.

     У ході проведення прямої лінії до першого заступника звернулася місцева жителька з проханням забезпечити у місті бокси збору відпрацьованих батарейок й акумуляторів для їх подальшої утилізації. В'ячеслав Олександрович подякував заявниці за активну громадську позицію та надав детальне роз'яснення з даного питання. 

    «Мені надзвичайно приємно, що мешканці нашого міста турбуються про чистоту та екологічну безпеку нашої територіальної громади. На сьогоднішній день в одному з місцевих супермаркетів вже встановлено спеціальний контейнер для збору та утилізації використаних батарейок та акумуляторів, але ми будемо сприяти тому, щоб таких боксів стало значно більше», - зауважив В'ячеслав  Тищенко. 

    Протягом години до першого заступника голови районної державної адмінітрації з різних питань зверталися мешканці смт Савинці, с. Петрівське та смт Андріївка.  Звернення, озвучені громадянами у ході проведення прямої лінії, будуть детально опрацьовані фахівцями, відповідь на них буде надано  у визначені терміни згідно чинного законодавства. 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь