line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Морозівка відсвяткувала День села.

imgonline-com-ua-CompressBySize-fLtxK3MPbiq06 жовтня 2018 року в сонячний осінній день жителі села Морозівка святкували День народження.
На народні гуляння зібралися чи не всі жителі – від малого до великого. Привітати громаду та її жителів завітали голова районної державної адміністрації Степан Масельський, голова районної ради Олександр Літвінов та депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький.

   З щирими вітаннями до присутніх звернувся керівник району Степан Масельський : «Усі досягнення, якими багата Морозівка, складаються з щоденної праці, знань і талантів її мешканців. А сьогодні в умовах фінансової децентралізації, що запроваджена Президентом України Петром Порошенком, ми можемо тільки примножувати здобутки кожного села. Тільки протягом 2018 року в Морозівці було проведено ремонти та оснащені меблями і технікою цей чудовий Будинок культури, сільська бібліотека, створені відповідні умови для навчання та виховання учнів у школі по-новому, проведено вуличне освітлення та ще багато іншого».
   У своїй промові голова районної державної адміністрації наголосив, що завдяки підтримці голови області Юлії Світличної ми маємо змогу впевнено крокувати вперед і поступово змінювати наш район на краще.
   Урочистий захід продовжився відзначенням найкращих та найактивніших представників громади грамотами та цінними подарунками.
   Під час свята до уваги гостей була представлена виставка народних умільців села. А головні розваги цього дня чекали на наймолодших гостей свята - безкоштовні атракціони, солодка вата та частування морозивом від депутата Харківської обласної ради Анатолія Русецького.
   Окрім концерту гості та жителі села могли безкоштовно пригоститися польовою кашею. Скуштувати її назбиралось чимало охочих. А надвечір громада розважалася на дискотеці та насолоджувалася неоновим шоу і святковим феєрверком.

imgonline-com-ua-CompressBySize-6zd7yHRWYq8imgonline-com-ua-CompressBySize-Iw6OAGwykRHBdNTEimgonline-com-ua-CompressBySize-tuTgaMj3xfSs6KmGimgonline-com-ua-CompressBySize-3PeJ9rL5GzJ0imgonline-com-ua-CompressBySize-y3PxoaaUfJB21imgonline-com-ua-CompressBySize-5UxLpWUM7Nb6nh2p

 

 

 

 

 

 

 

 

 __________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь