line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

05 листопада голова районної державної адміністрації Степан Масельський провів чергову апаратну нараду

rdaСьогодні під час апаратної наради з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації  та установ району голова районної державної адміністрації Степан Масельський особливу увагу приділив економії енергоресурсів.

 

 

  На сьогодні погодні умови дозволяють зменшити використання об'ємів природного газу, тому по всім об’єктам соціальної сфери та житлового фонду необхідно забезпечити економію енергоносіїв, зазначив Степан Масельський.

  Також у ході наради розглянули питання щодо проведення призову на строкову військову службу восени 2018 року. Голова районної державної адміністрації наголосив про вжиття заходів по виконанню осіннього призову громадян на строкову військову службу до Збройних сил України та взяв дане питання на контроль виконання.

  Крім того, увагу було приділено питанню розрахунків сільськогосподарськими підприємствами із населенням за оренду земельних ділянок. До кінця року залишилося два місяці, тому важливо забезпечити, щоб розрахунки були проведені найближчим часом. Керівник району дав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів тримати дане питання на контролі. 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь