line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

04 лютого відбулася апаратна нарада під керівництвом голови районної державної адміністрації

rda zimaСьогодні голова районної державної адміністрації Степан Масельський провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками організацій та установ району.

 

 

 

  У ході наради було розглянуто низку питань щодо аналізу діяльності управлінь та відділів райдержадміністрації, підприємств комунальної власності, сталого функціонування закладів соціальної сфери, проведення моніторингу стану озимих посівів, стану зимового обслуговування доріг району, їх підготовка до ремонтних робіт навесні.

  Особливу увагу керівник району Степан Масельський акцентував на проведенні робіт по очищенню від снігу та бурульок дахів будівель закладів соціальної сфери та житлових будинків.

  Також увагу було приділено питанням контролю за температурним режимом в закладах соціальної сфери, дотримання населенням району правил пожежної безпеки, проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо запровадження монетизації субсидій.

  За результатами порушених питань у ході апаратної наради Степан Масельський дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та районних установ.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < серпня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 24 25
26 27 28 29 30 31  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь