line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Керівник району Степан Масельський прозвітував про виконання Програми соціально-економічного розвитку Балаклійського району на 2018 рік

IMG 056405 лютого 2019 року голова районної державної адміністрації Степан Масельський взяв участь у засіданні XXХІХ сесії Балаклійської районної ради VII скликання, під час якого прозвітував про виконання Програми соціально-економічного розвитку Балаклійського району на 2018 рік і про здійснення делегованих повноважень.

 

  Пленарне засідання відбулося під керівництвом голови районної ради Олександра Літвінова, участь в якому взяли також депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький,  керівники органів місцевого самоврядування, підприємств, організацій, силових відомств, виконавчий апарат районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники громадськості та районних ЗМІ.

  «Підводячи підсумки соціально-економічного розвитку району у 2018 році, можна сказати, що в основних галузях економіки та соціальної сфери були досягнуті позитивні результати і цьому сприяла ініційована Президентом України Петром Порошенком реформа децентралізації, яка дозволила мати реальний фінансовий ресурс для вирішення проблем, які не вирішувались десятиліттями» - зазначив під час доповіді Степан Масельський.

  У своєму виступі голова районної державної адміністрації окреслив основні завдання на 2019 рік, а саме створення дошкільного підрозділу в Яковенківській школі, заміна дерев’яних вікон та дверей на енергозберігаючі металопластикові у навчальних закладах району, проведення ремонту терапевтичного відділення районної лікарні, введення в експлуатацію амбулаторій в сел. Веселе та сел. Савинці, проведення капітальних ремонтів в закладах культури, будівництво багатофункціональних майданчиків із синтетичним покриттям, ремонти покрівель та під’їздів житлових будинків, відновлення вуличного освітлення в населених пунктах району, проведення ремонтів комунальних доріг та автодоріг загального користування району.

  «Головна мета нашої з вами роботи – це покращання добробуту населення, що можливе лише за умови скоординованої та ефективної роботи районної державної адміністрації, депутатського корпусу району, органів місцевого самоврядування та керівництва підприємств, установ та організацій району. У зв’язку з цим, запрошую всіх причетних до плідної співпраці у виконанні зазначених завдань» - наголосив Степан Масельський.

  Крім того, депутатським корпусом районної ради під час пленарного засідання сесії розглянуто питання про виконання районного бюджету на 2018 рік, внесення змін до рішення районної ради від 12 грудня 2018 року "Про районний бюджет на 2019 рік" та ряд інших питань. Одинадцять районних Програм було знято з контролю у зв’язку із закінченням терміну їх дії.

IMG 0543IMG 0573IMG 0556


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < серпня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 24 25
26 27 28 29 30 31  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь