line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Степан Масельський провів виїзний особистий прийом громадян Шевелівської сільської ради

IMG 0666Сьогодні голова районної державної адміністрації Степан Масельський провів виїзний особистий прийом громадян Шевелівської сільської ради.

 

 

 

 

 

  До керівника зверталися мешканці з питань заміни електроопори та надання матеріальної допомоги на лікування. 

  Так, до Степана Масельського звернулася мешканка с. Шевелівка з проханням сприяти у заміні аварійної опори лінії електропередач. Голова районної державної адміністрації доручив вирішити дане питання Балаклійському РЕМу. 

  «Ми розуміємо наскільки важливу роль відіграє безперебійне електропостачання до приватних домоволодінь, а тим більше безпека життя. Тому ми будемо сприяти, щоб дане питання було вирішено у найкоротші терміни», - зауважив Степан Масельський. 

  Також у ході особистого прийому до голови району звернулися місцеві жительки з проханням надати матеріальну допомогу на лікування. Голова районної державної адміністрації надав детальне роз’яснення з даного питання та пообіцяв сприяти у його вирішенні. 

  Ще жителька с. Шевелівка звернулася з питання щодо заниженої вартості молока, яке збирає у населення Балаклійський молокозавод. Голова району надав роз’яснення з порушеного питання.

  Усі питання, з якими звернулися заявники, Степан Масельський пообіцяв детально вивчити та надати можливу допомогу відповідно до законодавства України.

IMG 0669

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь