line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Євгеній Шахненко відвідав Балаклійський район з робочою поїздкою

IMG 068707 лютого у ході візиту до району заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко провів робочу нараду в смт Донець та особистий прийом громадян.

 

 

 

 

 

  Так, під час робочої наради, в якій взяли участь голова районної державної адміністрації Степан Масельський, голова районної ради Олександр Літвінов, керівники будівельних підприємств, підприємств водо-, тепло-, газопостачання, обговорили питання виконання капітального ремонту каналізаційних очисних споруд, газифікації та переведення на індивідуальне опалення житлових будинків та об’єктів соціальної сфери в смт Донець.

  Євгеній Шахненко наголосив на стислих строках виконання ремонту очисних споруд та визначив чіткі плани для виконання зазначених робіт.

  З проведеною роботою з питання переведення житлових будинків селища на індивідуальне ознайомив селищний голова Віктор Ващенко: «На сьогоднішній день виготовлені та погоджені проекти на реконструкцію систем газопостачання 99 житлових будинків у смт Донець. У 2018 році було розпочато реконструкцію систем газопостачання 28 багатоповерхових житлових будинків. Наразі в 16 будинках роботи завершені в повному обсязі, в 12 будинках роботи на завершальному етапі».

  "Переведення селища Донець на систему індивідуального опалення - досить серйозне питання, яке потребує максимальної відповідальності та виконання робіт у визначені терміни. Також слід посилити інформаційну роботу з населенням", - зазначив Євгеній Шахненко.

  Під час особистого прийому до заступника голови ХОДА зверталися жителі м. Балаклія з проханням сприяти у встановленні газових лічильнів. Євгеній Шахненко пообіцяв вирішити зазначені питання позитивно.

  Також заступника керівника області прохали сприяти у проведенні капітального ремонту систем водопостачання та проведення ремонтних робіт покрівлі житлових будинків у смт Савинці, модернізації очисних споруд с. П’ятигірське та придбання спеціалізованого автомобіля сміттєвоза КП БРР "Балаклійський житлокомунсервіс".

  Заступник голови ХОДА пообіцяв вивчити всі озвучені під час прийому питання та сприяти їх позитивному вирішенню.

IMG 0673IMG 0674IMG 0688


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < серпня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 24 25
26 27 28 29 30 31  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь