line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

У районі створено комунальне підприємство пасажирських перевезень

IMG 144806 березня голова районної державної адміністрації Степан Масельський взяв участь в пленарному засіданні позачергової XL сесії районної ради VII скликання, яке провів голова районної ради Олександр Літвінов.

 

 

 

  До порядку денного засідання було включено 17 питань, які відповідно до Регламенту районної ради попередньо розглянуто на засіданнях постійних комісій та погоджено президією районної ради.

  На засіданні сесії депутати підтримали ініціативу голови районної державної адміністрації Степана Масельського щодо створення комунального підприємства «Балаклійське автотранспортне підприємство», яке буде займатися пасажирськими перевезеннями. Як зазначив очільник району ситуація з перевезеннями у районі не найкраща, постійно надходять скарги від населення про недотримання графіків руху автобусів, незадовільний технічний стан рухомого складу громадського транспорту, тому було прийнято таке рішення.

  «Цим рішенням покладено старт у вирішенні болючих питань щодо забезпечення потреб мешканців Балаклійського району належними транспортними послугами на приміських та міських автобусних маршрутах загального користування, підвищення якості транспортного обслуговування. У перспективі планується розглянути питання забезпечення перевезеннями на міжміських автобусних маршрутах», - повідомив Степан Масельський.

  Також депутатами прийнято рішення про призначення директором комунального підприємства Євгена Зінченка на три роки на умовах контракту.

  Для жителів Балаклійщини гостро стоїть питання ремонту автодоріг. У ході засідання було схвалено звернення районної ради до Служби автомобільних доріг у Харківській області та ДП «Дороги Харківщини» щодо проведення в 2019 році ремонту автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення Балаклійського району.

IMG 1441IMG 1434

 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь