line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

На апаратній нараді приділено увагу нагальним питанням благоустрою району

rdaСьогодні головою районної державної адміністрації Степаном Масельським проведено щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, організацій та установ району.

 

 

 

 

  Одним із основних питань, розглянутих під час наради, постало питання підготовки та проведення в районі санітарно-екологічного двомісячника з благоустрою територій населених пунктів району.

  Голова райдержадміністрації Степан Масельський наголосив на відповідальному відношенні відповідних служб під час підготовки та проведення санітарно-екологічного двомісячника у районі.

  Значну увагу також було приділено питанням передачі в оренду лісосмуг, які знаходяться на території району, надання житлових субсидій у грошовій формі жителям району, дотримання графіку будівництва амбулаторій в сел. Веселе і сел. Савинці, проведення ремонтних робіт амбулаторій в сел. Лагері та смт Донець та інші.

  За результатами порушених питань у ході апаратної наради Степан Масельський дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь