line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

У Балаклійській районній лікарні розпочали ремонт терапевтичного відділення

1За декілька років у будівлях ЦРЛ впровадили енергоощадні заходи, відновили та відкрили дитяче й анестезіологічне відділення.

 

 

 

 

 

 

  Балаклійська ЦРЛ є одним з 73 закладів охорони здоров’я Харківщини, де протягом 2019 року триватимуть ремонтні роботи.

  «Цього року поставлене завдання зробити комплексний ремонт найбільшого відділення нашої лікарні – терапевтичного (на 55 ліжок). Деякі роботи вже розпочаті, також з районного бюджету виділено фінансування для закупівлі будівельних матеріалів», - розповіла директор Балаклійської ЦРЛ Марина Руденко.

  На початку року в лікарні вже відкрили оновлене діагностичне відділення.

  «Проведено ремонтні роботи в кабінетах та допоміжних приміщеннях відділення, придбано меблі та комплекс моніторингу електрокардіосигналів та артеріального тиску», - розповіла керівник лікарні.

  Упродовж 2018-го у відділенні провели близько 55,5 тис. ультразвукових досліджень, зробили 62 тис. електрокардіограм та 3,4 тис. нейрофізіологічних обстежень.

  Директор Балаклійської ЦРЛ відзначила: за останні декілька років у закладі відбулись відчутні зміни. Минулого року значні обсяги ремонтних робіт провели в поліклінічному відділенні ЦРЛ. Тут капітально відремонтували 2 пасажирські ліфти, коридори та приміщення 5-го поверху. Оновили фасад і вхідні групи будівлі. У лікарні капітально відремонтували анестезіологічне відділення з ліжками інтенсивної терапії. Крім того, у заклад придбано чимало сучасного медичного обладнання для анестезіологічного відділення, рентгенологічного кабінету, стаціонарних відділень, операційного блоку тощо. 

 За інформацією начальника відділу охорони здоров’я Балаклійської РДА Лілії Бабич, цього року з районного бюджету спрямують кошти для придбання комп’ютерного обладнання, яке необхідне для участі в державній програмі «Безкоштовна діагностика».

  Нагадаємо, голова ХОДА Юлія Світлична визначила розвиток гуманітарної сфери пріоритетом для регіону на найближчі роки.

  «Обласна стратегія сформована таким чином, щоб охопити ремонтами та привести в нормальний стан усю медичну сферу. 73 об'єкти охорони здоров’я будуть цього року під реконструкцією та ремонтами», - відзначила керівник області.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь