line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Ще одна амбулаторія відчинила свої двері

IMG 231826 березня голова районної державної адміністрації Степан Масельський разом з заступником голови Харківської обласної державної адміністрації Михайлом Черняком, головою районної ради Олександром Літвіновим та депутатом Харківської обласної ради Анатолієм Русецьким взяли участь в урочистому відкритті амбулаторії загальної практики-сімейної медицини № 3 у мікрорайоні Лагері м. Балаклія з денним стаціонаром та аптечним  закладом.

  Поважні гості привітали присутніх з урочистою подією, побажали всім міцного здоров'я, гарної роботи закладу. Михайло Черняк у своєму вступному слові наголосив, що відкриття таких оновлених амбулаторій – це важливий крок задля збереження здоров’я мешканців громади, розвитку медицини.

  У будівлі, в якій від сьогодні функціонуватиме амбулаторія, проведено роботи з реконструкції, придбано медичне обладнання, меблі та інвентар.

  Відтепер у мешканців мікрорайону Лагері, яких налічується 3614 осіб, з них 321 дитина, з’явилася можливість за місцем проживання отримати консультацію лікаря, направлення до профільного медичного спеціаліста чи на лікування у цілодобовому стаціонарі, пройти амбулаторне лікування в умовах денного стаціонару, своєчасно провести щеплення дітей та дорослих.

  Особливу увагу заслуговує той факт, що в будівлі амбулаторії функціонує аптечний пункт. Відтепер  придбати необхідні ліки, у тому числі і по пільгових рецептах,  можна не виходячи  з  медичного закладу.

  «Завдяки підтримки керівника області Юлії Світличної та фінансовій децентралізації, ініційованої Президентом України Петром Порошенком, у населених пунктах району відкриваємо дошкільні заклади, ремонтуємо школи, медичні заклади. І ми не збираємося зупинятися - сьогодні триває будівництво нових амбулаторій в сел. Савинці та сел. Веселе. Найближчим часом для жителів району плануємо придбати комп’ютерний томограф», - повідомив Степан Масельський.

  Також сьогодні парк автомобілів первинної медичної ланки поповнився міні автобусом марки «FORD» на 15 пасажирських місць.

IMG 2260IMG 2333IMG 2340


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < січня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь