line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Під час семінару-наради обговорили проведення Дня довкілля у районі

0904 01909 квітня під керівництвом голови районної державної адміністрації Степана Масельського відбулася семінар-нарада за участю голови районної ради Олександра Літвінова, керівників органів місцевого самоврядування, керівників підприємств, організацій, установ району, відповідальних працівників райдержадміністрації, районної ради.

 

   На початку семінару заступник начальника управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Вікторія Дащенко проінформувала про хід проведення в районі санітарно-екологічного двомісячника з благоустрою територій. Під час виступу Вікторія Дащенко звернула увагу керівників місцевого самоврядування на упорядкуванні кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів, місць почесних поховань, інших пам’ятників та пам’ятних знаків до Великодня (28 квітня) та до Дня Перемоги.

  «Балаклійщина щороку бере участь у Всеукраїнській акції з благоустрою "За чисте довкілля". Цього року рекомендую День довкілля провести 13 квітня. Давайте разом зробимо наш район охайним та комфортним», - акцентував голова районної державної адміністрації та наголосив на залученні підприємств, організацій, установ району до прибирання територій.

  Щодо попередження виникнення лісових пожеж та заборону спалювання бур’янів на сіножаттях, випасах та біля приватних домоволодінь, сухої рослинності на болотах та озерах, пожнивних решток на орних землях доповів начальник Балаклійського районного відділу ГУ ДСНС України у Харківській області Федір Купченко. Останнім часом значно зросла кількість умисних підпалів місцевими жителями сухої рослинності, що у більшості випадків призводить до негативних наслідків. З початку року вже сталося 49 пожеж сухої рослинності, що складає 82 % від загальної кількості пожеж зареєстрованих у 2019 році. Таким чином, у ході наради прийнято рішення залучити представників органів місцевого самоврядування до проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення щодо небезпеки спалювання сміття на території приватних угідь і самовільного випалювання сухої трави та очерету.

  "Ми повинні притягти до адміністративної, а де вимагатимуть обставини, і до кримінальної відповідальності тих, хто умисно наражає на небезпеку життя громадян та шкодить довкіллю, - зазначив Степан Масельський. – Більш того, такі прецеденти мають бути висвітлені у засобах масової інформації, щоб кожен громадянин усвідомлював ступінь відповідальності за скоєне правопорушення".

  Під час наради також обговорили питання виконання місцевих бюджетів за 1 квартал 2019 року, передплати на районну газету "Вісті Балаклійщини", стану облаштування пам’ятників загиблим воїнам у Другій світовій війні.

0904 0260904 0230904 032


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь