line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Під час засідання робочої групи обговорено питання об'єднання територіальних громад

0904 047Сьогодні в приміщенні районної державної адміністрації відбулося засідання районної робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад.

 

 

 

 

  У рамках наради учасники активно обговорили питання об’єднання територіальних громад.

  Відкриваючи засідання, голова районної державної адміністрації, співголова районної робочої групи Степан Масельський зазначив, що тема, актуальність і формат сьогоднішнього заходу зумовлені і навіть продиктовані обставинами сьогодення. І тому, щоб прийняти правильне і виважене рішення, яке в першу чергу повинно базуватись на розвиток кожної територіальної громади та кожного її мешканця, а ми з вами відповідальні за майбутнє наших людей, щоб зберегти кожну територіальну громаду, ми повинні ще раз більш детально розглянути питання об’єднання територіальних громад, яких згідно з затвердженим перспективним планом передбачено створити п’ять.

  До присутніх звернувся голова райради, співголова районної робочої групи Олександр Літвінов, який повідомив, що за його ініціативою з метою корегування Перспективного плану формування територіальних громад Харківської області по Балаклійському району та отримання думки мешканців територіальних громад, на черговій сесії, 04 квітня, депутатський корпус районної ради запропонував органам місцевого самоврядування району провести громадські обговорення з питання об’єднання територіальних громад.

  Під час засідання виступили члени робочої групи (сільські голови), які занепокоєні майбутнім малих населених пунктів, та висловили свою думку щодо створення єдиної об’єднаної територіальної громади у районі.

  «Саме тому необхідно обговорити з населенням територіальних громад дане питання, щоб почути думку кожного, особливо жителів найвіддаленіших населених пунктів від центру району. Проаналізувати та надати пропозиції до районної робочої групи для узагальнення та оформлення належним чином матеріалів, які будуть направлені на розгляд Харківської обласної державної адміністрації», - підсумував Степан Масельський.

0904 0450904 0490904 026


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь