line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

На щотижневій апаратній нараді розглянули нагальні питання

aparatna narada15 квітня під керівництвом голови районної державної адміністрації Степана Масельського відбулася щотижнева апаратна нарада за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

 

 

 

  У ході апаратної наради керівник району Степан Масельський наголосив на необхідності здійснення належних організаційних заходів з підготовки та проведення повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів Президента України, а також приділити значну увагу на здійснення контролю за всіма системами життєзабезпечення територій: електро-, водопостачання, зв'язок, транспорт повинні функціонувати без збоїв.

  Окрему увагу було приділено питанню підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у районі. У березні 2019 року учні старших класів вже взяли участь у пробному зовнішньому незалежному тестуванні, наразі триває підготовка до головного випускного іспиту.

  «Залишилось досить мало часу до найголовнішого іспиту для випускників 2019 року, тому ми повинні подбати про те, щоб кожен учень мав всі умови для того, аби скласти належним чином зовнішнє незалежне тестування. Адже успішні результати ЗНО – це прямий шлях до омріяного вищого навчального закладу», - зауважив Степан Масельський.

  Також під час наради розглянули питання забезпечення громадян медичними препаратами у межах реалізації Урядової програми "Доступні ліки", надання житлових субсидій у грошовій формі, проведення моніторингу пасажирських перевезень та проведення заходів з благоустрою територій населених пунктів району в рамках санітарно-екологічного двомісячника.

  Підбиваючи підсумки апаратної наради, голова районної державної адміністрації дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь