line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

День Європи на Балаклійщині

IMG 402217 травня на Балаклійщині святкували День Європи, який в Україні традиційно відзначається в третю суботу останнього весняного місяця. 

 

 

 

 

 

  Урочистий захід відбувся у районному будинку культури, який розпочався внесенням Державного прапору України та прапору Європейського Союзу.

  З вітальними промовами виступили голова районної державної адміністрації Степан Масельськийй та голова районної ради Олександр Літвінов.

  «Нелегким і тернистим був шлях становлення нашої незалежної держави, але пройшли роки і сьогодні ми довели, що маючи великий природний, економічний, культурний та інтелектуальний потенціал, Україна спроможна посісти належне місце серед країн Європи, - зазначив Степан Масельський. - Справжнім нашим європейським майбутнім, яке виростає із сьогодення, є молодь. Ми впевнені, що ви будете гідними продовжувачами нашої справи – будівництва багатої розвиненої Європейської держави під назвою Україна, яка стане повноправним членом Європейського Союзу!».

  Під час урочистостей відзначено команд-переможців ІІ районного фестивалю-конкурсу учнівських проектів «Мандри по Європі», яке відбулося напередодні. Перше місце розділили Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 та Балаклійський ліцей, які отримали сертифікати на здійснення подорожі до Європи.

  Друге місце посіла команда Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, третє – Донецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2. Команди нагороджено заохочувальним призом - поїздка до парку ім. М. Горького м. Харків. Усі команди-учасниці нагороджено дипломами.

  Святкову атмосферу заходу доповнили яскраві виступи найкращих вокалістів Балаклійського району та дитячих танцювальних колективів.

IMG 3976IMG 3997IMG 4065


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < вересня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь