line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Дорожники продовжують будівництво об’їзного шляху навколо Лозової

2305Про це розповів у ході брифінгу 23 травня директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко.

 

 

 

 

 

 

  Так, за його словами, вже розпочали підготовчі роботи до вкладання водовідвідних труб на ділянці майбутньої автодороги.

  «Ремонтні роботи, як і обіцяно, розпочалися на початку травня. Вони проходять згідно з графіком», - зауважив Ігор Турченко.

  Він розповів й про хід ремонту, що проходить на дорогах місцевого значення.

  «Як завжди, приділяємо увагу автошляхам, якими пролягають шкільні маршрути. Хочу також виокремити роботу щодо заміни дорожніх знаків, адже це наша з вами безпека», - сказав Ігор Турченко.

  Про роботи, що проведені протягом тижня на дорогах державного значення, розповів заступник начальника з розвитку доріг Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергій Пляка.

  «З 15 об’єктів, на яких ведуться ремонтні роботи, в повному обсязі завершено влаштування покриття на запланованих ділянках 2 об’єктів. Це дороги Харків-Вовчанськ та Харків – Зміїв - Балаклія», - зазначив Сергій Пляка.

  За його словами, на головному об’єкті дорожнього ремонту в області  – дорозі Мерефа-Лозова-Павлоград – уже розпочаті роботи з підготовки покриття до влаштування нової посиленої основи.

  «Також розпочато ремонт штучних споруд на цій дорозі: перший об’єкт - у селі Таранівка Зміївського району (там уже демонтують тротуарні блоки на шляхопроводі), розпочали роботи на містку за містом Лозова», - зазначив Сергій Пляка.

  Він нагадав, що в планах на 2019 рік - повністю відновити дорожнє покриття між містами Мерефа та Лозова, відремонтувати 4 штучні споруди, а також провести ремонт 5-кілометрової ділянки за територією міста Лозова.

  «Усі тендери вже проведені, графіки робіт погоджені», - сказав заступник начальника з розвитку доріг Служби автомобільних доріг у Харківській області.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < серпня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь