line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

ПРО ТИМЧАСОВУ ЗМІНУ МІСЦЯ ГОЛОСУВАННЯ БЕЗ ЗМІНИ ВИБОРЧОЇ АДРЕСИ!

imagesЯкщо у зв’язку з навчанням, роботою, виїздом за кордон чи іншими подіями виборець не може проголосувати на позачергові вибори народних депутатів України 21 липня 2019 року за зареєстрованим місцем проживання, він може тимчасово (на період їх проведення) змінити місце голосування на іншу виборчу дільницю, в тому числі поза межами одномандатного виборчого округу, до якого такий виборець відноситься на підставі відомостей Державного реєстру виборців про його виборчу адресу.

 

   У разі, якщо виборцю змінено виборчу дільницю для голосування поза межами одномандатного виборчого округу, до якого він відноситься за своєю виборчою адресою, такому виборцю видається виборчий бюлетень для голосування лише у загальнодержавному виборчому окрузі.

   Для цього необхідно особисто звернутись із відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем, де буде перебувати (проживати) виборець у день голосування. При собі необхідно мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України, якщо особа нещодавно набула громадянства України.

   29 травня 2019 року Центральною виборчою комісією прийнято постанову № 910, якою внесено зміни до постанови Комісії від 13 вересня 2012 року № 893 "Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси". Відтепер вимогу стосовно додавання до заяви про тимчасову зміну місця голосування документів (копії документів), які підтверджують необхідність такої зміни, скасовано.

   Звертаємо увагу, що заяву про тимчасову зміну місця голосування необхідно подати до відділу ведення Державного реєстру виборців не пізніше, ніж за п’ять днів до дня голосування з позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року, тобто до 15 липня 2019 року включно.

   Тимчасова зміна місця голосування без зміни виборчої адреси забезпечує включення виборця до списку виборців на відповідній виборчій дільниці одноразово виключно на день голосування — 21 липня 2019 року.

   Заява розглядається відділом ведення Державного реєстру виборців невідкладно, виборцю видається посвідчення про тимчасову зміну місця голосування встановленої форми.

   Увага! Якщо приїжджий виборець змінить своє місце голосування, але потім все-таки з якоїсь причини вирішить голосувати вдома, то спочатку йому необхідно повернути видане йому посвідчення в той відділ, який його видав. Інакше його не буде у списках виборців за попередньою адресою.

   Чекаємо вас у відділі ведення Державного реєстру виборців апарату Балаклійської районної державної адміністрації за адресою: м.Балаклія, вул.Жовтнева, 18, 3 поверх, кабінет №81. Контактні телефони: 2-91-17, 2-91-16, 5-30-94.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь