line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

У ХОДА обговорили заходи щодо недопущення утворення несанкціонованих сміттєзвалищ на території регіону

376-ebddПід керівництвом заступника голови ХОДА Марка Беккера пройшло засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в якому взяв участь голова районної державної адміністрації Степан Масельський.

 

 

 

  «Питання експлуатації місць видалення відходів у Харківській області є вкрай актуальним. Районним державним адміністраціям було доручено вжити вичерпних заходів щодо упорядкування та приведення до належного санітарно-екологічного стану місць видалення твердих побутових відходів, здійснювати контроль за їх експлуатацією», - сказав Марк Беккер.

  За словами начальника управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС у Харківській області Сергія Колосовського, на території регіону розташовано 32 санкціонованих сміттєзвалища.

  «З боку Головного управління організовано та проведено низку профілактичних заходів щодо запобігання пожежам на сміттєзвалищах, - сказав Сергій Колосовський. - З керівниками та працівниками сміттєзвалищ (полігонів твердих побутових відходів) на об’єктах відпрацьовуються оперативні плани та картки пожежогасіння, перевіряються джерела зовнішнього протипожежного водопостачання, що знаходились на території або поблизу цих об’єктів, перевіряється забезпеченість об’єктів та території сміттєзвалищ первинними засобами пожежогасіння».

  За словами директора Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури ХОДА Сергія Магдисюка, відповідно до регіональної стратегії «Екологія Харківщини 2016 – 2020 років», розроблено технічний перелік розміщення (будівництва) 22 комплексів видалення твердих побутових відходів, місць їх розташування з розподілом населених пунктів за відповідними об’єктами в межах їх кордонів по області.

  «Побудовано комплекс з управління комунальними відходами в м. Богодухові, який працює за технологією сортування і подальшої переробки ТПВ із застосуванням методу біоремедіації. Ведуться роботи з будівництва аналогічного комплексу в м. Люботині. Розпочато реалізацію проєкту з будівництва комплексу з управління комунальними відходами на території Симонівської сільської ради Вовчанського району. Також за кошти обласного бюджету розроблені проєкти на будівництво комплексів з управління побутовими відходами в містах Первомайський, Лозова, Красноград», - сказав Сергій Магдисюк.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < вересня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь