line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

У районі готують до опалювального сезону об’єкти житлового фонду та соціальної сфери

rda kvituПитання підготовки об'єктів житлового фонду та соціальної сфери до опалювального сезону, опрацювали під час апаратної наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району, що відбулась під керівництвом голови районної державної адміністрації Степана Масельського 08 липня.

 

 

  Голова районної державної адміністрації наголосив на необхідності максимального обладнання лічильниками як закладів соціальної інфраструктури, так і житлових будинків.

  З 1 липня розпочато ремонт мосту через р. Сіверський Донець у селищі Донець. У зв'язку з цим, очільник району акцентував увагу на здійсненні контролю за проведеннням робіт.

   У ході наради також особливу увагу було приділено питанню переведення селища Донець на індивідуальне опалення.

  «Цього року ми призупиняємо централізоване опалення у селищі, тому необхідно забезпечити 100 % переведенням на індивідуальне», - зазначив Степан Масельський.

  Крім того, на засіданні присутні обговорили питання збирання врожаю ранніх зернових культур. На сьогодні зібрано 62 % планових площ зібрання.

  Під час наради було значну увагу приділено питанням ремонту доріг комунальної власності, підготовки закладів освіти до 2019/2020 навчального року, забезпечення громадян медичними препаратами у межах реалізації Урядової програми «Доступні ліки», проведення ремонтних робіт у терапевтичному відділенні районної лікарні, будівництво амбулаторій у смт Савинці, с. Веселе та інше.

  Підбиваючи підсумки наради, Степан Масельський дав низку доручень керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації щодо вирішення нагальних питань у визначені терміни.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < листопада 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь