line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

У Олімпії стартувала друга оздоровча табірна зміна

 1 10209 липня 2019 року в позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку “Олімпія” стартувала друга оздоровча табірна зміна.

 

 

 

 

 

  У відкритті зміни, яка пройде під назвою «Мріємо разом» та триватиме 21 день, взяла участь заступник голови районної державної адміністрації Валентина Панасенко. У своєму вітальному зверненні заступник голови райдержадміністрації сказала: “З року в рік наш табір стає все красивішим, розбудовується, з’являється щось нове. Не виключенням є і сьогоднішній час, до нового літнього сезону за кошти районного бюджету здійснено великий обсяг робіт. Зокрема, проведено капітальний ремонт їдальні, відремонтовані санітарні та душові блоки, замінені дитячі рукомийники перед їдальнею. Літо – це час, який навмисно задуманий для відпочинку. Саме під час цієї пори у дітей є можливість гарно відпочити, отримати нових друзів, нові враження та емоції. Бажаю, щоб ці дні стали для кожного з вас, незабутньою пригодою, яка подарує вам незабутні враження та нові корисні навики”.

  На завершення урочистої частини відбувся святковий концерт. Літній відпочинок об’єднав дітей і новостворені загони представили свої надзвичайно цікаві художні номери.

  Отож, свято відбулось у теплій приємній атмосфері, а щирі дитячі посмішки були найголовнішою нагородою для всіх присутніх гостей, батьків та колективу дитячого закладу.

  Програма впродовж трьох тижнів перебування дітей у таборі буде дуже насиченою. Діти матимуть можливість щоденно, за належних погодних умов, відвідувати пляж закладу, приймати участь у різноманітних конкурсах, змаганнях, тематичних дискотеках тощо.

1 0941 0291 056
 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < листопада 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь