line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

На апаратній нараді опрацювали питання протипожежної безпеки та підготовки до відзначення державних свят

rda kvitu05 серпня перший заступник голови районної державної адміністрації Вячеслав Тищенко провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками організацій та установ району.

 

 

 

 

  Під час наради особливу увагу було приділено пожежонебезпечній ситуації в районі. У зв’язку з виникненням пожежі в лісі району, перший заступник голови райдержадміністрації дав доручення відповідальним особам вжити заходів щодо попередження пожеж у лісових масивах та забезпечення чергування у лісах.

  Також у ході засідання було опрацьовано питання підготовки до відзначення Дня Державного Прапора та 28-річниці незалежності України. У зв’язку з цим, як підкреслив Вячеслав Тищенко, посилена увага повинна бути приділена благоустрою територій населених пунктів району.

  З нагоди відзначення державних свят у районі відбудеться низка урочистих заходів, зокрема підняття Державного Прапора України та святковий театралізований ярмарок з нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України за участю представників організацій і підприємств оптової та роздрібної торгівлі, промислових і сільськогосподарських підприємств району та області. Перший заступник керівника району зауважив, що проведення державних свят у районі повинно пройти на належному рівні і з дотриманням заходів безпеки громадян. 

  Крім того, Вячеслав Тищенко наголосив на здійсненні контролю за переведенням житлових будинків та об’єктів соціальної сфери селища Донець на індивідуальне опалення та завершення будівництва амбулаторії у Веселому.

  За результатами порушених питань у ході апаратної наради перший заступник очільника району Вячеслав Тищенко дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та районних установ.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < листопада 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь