line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Заступник голови районної державної адміністрації Сергій Полторак відповідав на запитання жителів району

IMG 724104 вересня відбулася пряма лінія з заступником голови районної державної адміністрації Сергієм Полтораком. Питання, з якими звернулися громадяни стосувалися різних сфер життя.

 

 

 

 

  Так, до Сергія Полторака звернулася мешканка м. Балаклія з проханням сприяти у відновленні асфальтного покриття біля під’їзду. Заступник голови районної державної адміністрації надав роз’яснення з даного питання та пообіцяв сприяти у його вирішенні. 

  Також на пряму лінію звернулася місцева жителька з проханням надати роз’яснення щодо нарахування податку на нерухомість. Сергій Полторак надав роз’яснення з даного питання та рекомендував звернутися до державної податкової інспекції у районі. Крім того, заявниця просила допомогти у проведенні ремонту під'їзду, в якому в одній із квартир була пожежа. Дане питання взято на особистий контроль заступника голови райдержадміністрації.

  У ході проведення прямої лінії місцева жителька скаржилася на працівників РЕМ, які зрізали гілля дерев біля будинку і залишили їх. Сергій Полторак пообіцяв сприяти у вирішенні даного питання.

  Протягом години до заступника голови районної державної адміністрації зверталися також мешканці с. Петрівське та с. Борщівки з питань отримання препаратів за урядовою програмою «Доступні ліки», використання талонів на пільговий проїзд на міжміському маршруті «Петрівське-Балаклія», несправності проводового радіомовлення. 

  Звернення, озвучені громадянами у ході проведення прямої лінії, будуть детально опрацьовані фахівцями, відповідь на них буде надано  у визначені терміни відповідно до чинного законодавства. 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < лютого 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь