line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Тривають роботи на мосту через річку Сіверський Донець у Балаклійському районі

thumb-newsDocument-564x376-4cd8Про хід виконання дорожніх робіт на Харківщині розповіли під час брифінгу 6 вересня.

 

 

 

 

 

 

  Так,  за словами заступника директора ДП «Дороги Харківщини» Сергія Литвинця, на об’їзній дорозі навколо Лозової завершені роботи з влаштування асфальтобетонного покриття, тривають роботи з відновлення знаків, монтажу бар’єрного огородження, нанесення дорожньої розмітки.

  «Відкриття дороги планується у вересні, на День міста Лозова», - зазначив Сергій Литвинець.

  Він також повідомив, що тривають роботи на мосту через річку Сіверський Донець у Балаклійському районі: армування плит, бетонування, штукатурення опор.

  «На дорогах місцевого значення продовжуються роботи з ліквідації ямковості, щоденно на дорогах області працює близько 30 бригад. Пріоритетні напрямки – маршрути шкільних автобусів та під'їзди до закладів охорони здоров’я», - сказав Сергій Литвинець.

  Розповідаючи про ремонтні роботи на дорогах державного значення, заступник начальника з розвитку доріг Служби автодоріг у Харківській області Сергій Пляка зазначив, що завдання по запланованих на цей рік об’єктах виконано на 94%.

  «Залишилися незначні роботи на дорозі Мерефа - Лозова – Павлоград. Продовжуються роботи нанесення розмітки, влаштування узбіччя, встановлення нових дорожніх знаків. Також з наступного тижня робітники почнуть влаштовувати бар’єрне огородження», - сказав Сергій Пляка.

  Також, за його інформацією, виконуються роботи на чотирьох штучних спорудах, що розташовані по цій трасі.

  «Закінчені роботи з влаштування бетонних плит. Асфальтобетонне покриття влаштовано на шляхопроводі в Лозовій і мосту в Іванівці. Наступного тижня заплановані роботи з укладання асфальтобетону на шляхопроводі в Катеринівці та Таранівці. Залишиться встановити поруччя та необхідні дорожні знаки», - сказав Сергій Пляка.

  Також він зазначив, що роботи йдуть активно на аварійному мосту біля Пісочина.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < січня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь