line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

09 вересня відбулася щотижнева апаратна нарада

rda kvitu9 вересня перший заступник голови районної державної адміністрації Вячеслав Тищенко провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками організацій та установ району.

 

 

 

 

  У ході наради розглянули питання проведення розрахунків сільськогосподарськими підприємствами із населенням за оренду земельних ділянок. Наразі жнивна кампанія завершена і сільськогосподарські підприємства проводять розрахунки із орендодавцями за користування земельними ділянками (паїв), тому важливо забезпечити, щоб розрахунки проводилися вчасно та у повному обсязі.

  Також на засіданні було опрацьовано питання підготовки об`єктів житлового фонду та соціальної сфери до роботи у осінньо-зимовий період. Необхідно у найкоротші терміни реалізувати комплекс заходів, щоб забезпечити відповідний температурний режим в комунальних будинках, в будівлях соціальної сфери, безпеку експлуатації котелень та обладнання, а також безперебійне надання житлово-комунальних послуг.

  Крім того, увагу було приділено питанням проведення монетизації, забезпечення протипожежної безпеки та проведення осіннього призову на строкову військову службу.

  За результатами апаратної наради визначено завдання та плани на поточний тиждень.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < серпня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь