line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Сьогодні відбулась щотижнева апаратна нарада

rdaПід керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Вячеслава Тищенка в понеділок, 07 жовтня 2019 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та установ району.

 

 

 

  Одним з основних питань залишається готовність об’єктів соціальної сфери та житлового фонду до роботи у осінньо-зимовий період 2019-2020 років. Керівник району наголосив, що всі роботи мають бути завершені в установлені терміни, особливу увагу звернувши на своєчасне підключення опалювання в закладах соціальної сфери району.

  У ході наради розглянули питання проведення розрахунків сільськогосподарськими підприємствами із населенням за оренду земельних ділянок. Наразі жнивна кампанія завершена, тому важливо забезпечити, щоб розрахунки проводилися вчасно та у повному обсязі. Вячеслав Тищенко дав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів тримати дане питання на контролі. 

  На контролі у першого заступника голови районної державної адміністрації Вячеслава Тищенка залишається питання будівництва амбулаторій у сел. Савинці та сел. Веселе, призову на військову службу та забезпечення протипожежного стану в районі.

  За результатами апаратної наради визначені завдання на поточний тиждень та надані відповідні доручення керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації та установ району.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь