line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

4 листопада відбулася апаратна нарада

rdaПід керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Вячеслава Тищенка сьогодні, 4 листопада, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та установ району.

 

 

 

  Одним з основних питань залишається проведення призову на строкову військову службу восени 2019 року. Очільник району наголосив про вжиття заходів по виконанню осіннього призову громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України та взяв дане питання на контроль виконання.

  Крім того, перший заступник голови районної державної адміністрації Вячеслав Тищенко акцентував увагу на вирішенні проблем, що пов’язані з ходом опалювального сезону.

  «У районі всі котельні запущено, також запустили новозбудовану котельню в смт Донець, якою опалюються садочки, школи селища. На сьогодні погодні умови дозволяють завершити підключення опалення на тих об’єктах, де виникають проблеми», - зазначив Вячеслав Тищенко.

  У ході апаратної наради увагу було приділено також питанням щодо розрахунків сільськогосподарськими підприємствами із населенням за оренду земельних ділянок, призначення житлових субсидій та інші.

  За результатами апаратної наради керівник району дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації та установ району, а їх виконання взяв на особистий контроль.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 27 28 29 30 31

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь