line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Президент України представив нового голову ХОДА – Олексія Кучера

thumb-newsDocument-900x675-7b7cПро призначення нового очільника Харківської облдержадміністрації Володимир Зеленський повідомив під час робочої поїздки на Харківщину 6 листопада.

 

 

 

 

 

  Глава держави привітав Олексія Кучера на посаді голови Харківської ОДА та подякував за роботу Юлії Світличній. «У Харкові в цілому не просто. Я вдячний за вашу потужну роботу. Прошу вас – нікуди не дівайтеся. Ми хочемо, щоб ви допомагали якомога довше і, найголовніше, в Харківській області Олексію Кучеру», - відзначив Володимир Зеленський.

  «Я налаштований на серйозну роботу. Усі пріоритетні завдання, які будуть мною підняті, будуть озвучені трохи пізніше, коли буде проведено аудит. Аудит – це дуже важливо, ми будемо розуміти, що відбувалось, як відбувалось і що далі робити, - відзначив Олексій Кучер.

  Голова ХОДА позначив 3 ключові напрямки майбутньої роботи. Перший з них – залучення інвестицій на Харківщину.

  «Від мене щодо інвестицій – це «зелене світло» в будь-яку державну інституцію. Будь-ласка, приходьте, хто хоче інвестувати. І вам треба інвестувати в Харківську область, тому що Харківська область – прекрасна область. Це, на мій погляд, найпотужніший регіон у країні», - сказав Олексій Кучер.

  Другим пріоритетом він назвав екологію – питання, якому приділив увагу Президент України під час попереднього візиту в Харківськй область.

  «Третє – це корупція. Нам потрібно її побороти. Якщо ми поборемо корупцію, це те, що співвідноситься з інвестиціями: менше корупції – більше інвестицій», - відзначив голова Харківської ОДА.

  Він також приділив увагу питанню проходження опалювального сезону в Харківській області та місті Харкові.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 27 28 29 30 31

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь