line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

2 грудня відбулася щотижнева апаратна нарада

rdaПід керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Вячеслава Тищенка в понеділок відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та установ району.

 

 

 

  У ході проведення апаратної наради присутні керівники доповіли про основні питання на поточний тиждень у підпорядкованих їм відомствах. 

  У зв’язку з прогнозованим погіршення погодних умов перший заступник голови райдержадміністрації акцентував увагу на забезпеченні готовності сил та засобів, які планується залучати для проведення заходів щодо безперебійного руху транспорту.

  Також під час наради були розглянуті питання щодо здійснення заходів з призову громадян України на строкову військову службу, проведення розрахунку сільськогосподарських підприємств з населенням району за використання земельних ділянок (паїв), здійснення контролю за будівництвом амбулаторії в сел. Савинці та здійснення контролю за роботою систем опалення та температурним режимом в навчальних закладах району.

  По всім питанням були надані відповідні доручення для контролю та виконання.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 27 28 29 30 31

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь