line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

13 січня відбулась апаратна нарада

rda13 січня перший заступник голови районної державної адміністрації Вячеслав Тищенко провів щотижневу апаратну нараду, яка проходила за участі керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, підприємств, організацій, установ району.

 

 

 

  У ході проведення наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ доповіли про проведену роботу за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень у підпорядкованих їм відомствах. 

  На апаратній нараді прозвучали актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки, а також освіти. Особливу увагу було приділено питанню здійснення контролю за роботою систем опалення та температурним режимом в закладах соціальної сфери.

  Окремо керівник району акцентував увагу керівників відповідних служб на забезпеченні громадського порядку в місцях проведення обрядів водоосвячення під час відзначення християнського свята Богоявлення – Хрещення Господнього у районі.

  Також були розглянуті питання нарахування субсидії, зниження вартості послуг з теплопостачання для мешканців району, здійснення контролю за будівництвом амбулаторії в сел. Савинці та інші.

  За результатами розгляду порушених питань Вячеслав Тищенко дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь